Nailberry

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Nailberry - 2 v 1 Base & Top Coat - Bare Essentials
  Bez daně: 421Kč 510Kč
  Bare Essentials je multifunčkní 2 v 1 top a base coat (nadlak a podlak). Tento multifunkční zázračný lak je perfektní kombinací vlastností přilnavého podlaku a lesklého nadlaku.  Byl vytvořen za použití Oxygen technologie, tím zaručuje vašim nehtům prodyšnost i propu..
 • Nailberry - Dry and Dash kapky
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Dry & Dash kapky jsou vyvinuté pro urychlení schnutí Vašeho laku na nehtech rukou i nohou.  Složení je unikátní směsí olejů a dalších netoxických látek a kapky tak podporují zrychlené schnutí. Chráníte tak svoji manikúru před poškozením. Obsažený Inca Inchi olej je známý pro svůj vysoký ..
 • Nailberry - korektor - New miracle corrector pen
  Bez daně: 289Kč 350Kč
  Tento vysoce účinný korektor odstraňuje nedokonalosti, které vzniknou při lakování a pohodlně Vám umožní doladit svoji manikúru k dokonalosti.    Acetone Free - bez acetonu pro použití na přírodních nehtech a také na gelových / akrylových nehtech. Obohacený o jojobový olej pro výž..
 • Nailberry - lak na nehty - 50 shades
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  50 Shades - Oxygenated Sheer Gray Black - třpytivá šedočerná Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek) Vegan Cruelty..
 • Nailberry - lak na nehty - Almond
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Almond - Oxygenated Light Beige - jemně béžová s lehkým třpytem Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek) Vegan Cruelty F..
 • Nailberry - lak na nehty - Au naturel
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Au Naturel - Oxygenated Light Beige with Hint of Pink - jemně béžová s dotekem růžové Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek)..
 • Nailberry - lak na nehty - Black Berry
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Black Berry - Oxygenated Deep Black - sytě černá Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek) Vegan Cruelty Free Certified (není ..
 • Nailberry - lak na nehty - Bluebell
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Bluebell - Oxygenated Bright Lilac - světlá lila Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek) Vegan Cruelty Free Certified (není ..
 • Nailberry - lak na nehty - Bubble gum
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Bubble Gum - Oxygenated Pink Coral - růžově korálová Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek) Vegan Cruelty Free Certified (n..
 • Nailberry - lak na nehty - Candy floss
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Candy floss - Oxygenated pink for french - růžová pro francouzskou manikúru s lehkým třpytem Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxi..
 • Nailberry - lak na nehty - Cherry cherie
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Cherry cherie - Oxygenated bright red orange - jasně oranžovočervená Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek) Vegan Crue..
 • Nailberry - lak na nehty - Cocoa Cabana
  Bez daně: 364Kč 440Kč
  Cocoa Cabana - Oxygenated Creamy Light Taupe - krémový světlý šedobéžový Kolekce L'Oxygéné získala mnoho prestižních ocenění pro své složení a barevnou škálu. Unikátní formule nabízí jedny z nejkvalitnějších laků na světě.  12 Free (bez zatěžujících toxických látek) Vega..