Natur Milano

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Natur Milano - Adorami
  Bez daně: 1 149Kč 1 390Kč
  Skleněná kulatá lahvička, ve které parfém zkrášlují jemně plující zlaté vločky vyzařující světlo a drahocennost. Adorami je jedinečná parfémová voda, která kombinuje vibrační esence s vůní čistoty. Díky Bachovým květům a himalájským esencím aktivuje emoce a umožňuje každé ženě uvolnit smyslnost a..
 • Natur Milano - Adorami - sprchový gel
  Bez daně: 412Kč 499Kč
  Pravý tekutý samet, který myje pokožku přirozeně, citlivě a efektivně.  Sprchový gel Adorami je tvořen ze směsi organických tenzioaktivních látek a je obohacen o výtažky z ženšenu pravého, který má stimulační a tonizační účinky na kožní mikrocirkulaci, a o kolovník zašpič..
 • Natur Milano - Adorami - svíčka
  Bez daně: 1 562Kč 1 890Kč
  Řada Adorami šíří opojnou, vzrušující vůni, která v sobě nese orientální, květinové a dřevité tóny spolu s tóny ambry. Vůně vyzařuje světlo a drahocennost, jako by říkala: „Nech se ovládnout vášní.“ Je to esence, jejíž vibrační vlastnosti dokážou rozbouřit smyslnost a vášeň a vyprovokovat ..
 • Natur Milano - Adorami - tělový krém
  Bez daně: 528Kč 639Kč
  Tělový krém se sametovou strukturou a vzrušujícím aromatem vytvořený pouze z přírodních a organických přísad. Emulze vytvořená ze směsi olejů, másla karité, mandlového a slunečnicového oleje. Přípravek je obohacen o včelí vosk biologického původu, který chrání pokožku, o ženšen pra..
 • Natur Milano - Gioia Autentica
  Bez daně: 1 058Kč 1 280Kč
  Elegantní lahvička obsahující vůni, která vám dopřeje oslavovat život a žít naplno a svobodně.  Parfémová voda Gioia Autentica kombinuje Bachovykvětové esence, vibrační esenci delfín a vůni čistoty a umožňuje každému, kdo si ji „oblékne“ vydat se na cestu do středu vlastní bytosti a s l..
 • Natur Milano - Gioia Autentica - sprchový gel
  Bez daně: 412Kč 499Kč
  Díky sprchovému gelu Gioia Autentica se prostá denní záležitost jako sprchování stává okamžikem radosti, dynamiky a svěžesti. Tento gel obsahuje výlučně přírodní přísady a je složen ze směsi organických tenzioaktivních látek, díky kterým je přirozený, jemný a efektivní. Tekutý samet ..
 • Natur Milano - Gioia Autentica - tělový krém
  Bez daně: 528Kč 639Kč
  Jemná emulze z přírodních přísad, kterými jsou máslo Karité, jojobový olej a biologický sezamový olej, který navozuje pocit ochrany a sametově hebké pokožky. Přírodní výtažky v tomto krému pokožku hluboce hydratují a chrání ji před vnějšími nepříznivými vlivy jako draho..
 • Natur Milano - Pura Armonia
  Bez daně: 1 058Kč 1 280Kč
  Jemná parfémová voda typická svými objímajícími tóny, která kombinuje směs Bachových květových esencí, vibrační esenci labuť a vůni čistoty umožňující prožít jedinečnou zkušenost.Pura Armonia je elixír, který podporuje bohulibé hledání vlastní vyrovnanosti a š..
 • Natur Milano - Pura Armonia - sprchový gel
  Bez daně: 412Kč 499Kč
  Gel vyrobený z přírodních přísad, které díky své struktuře a objímajícímu silnému aromatu proměňují prostou denní záležitost, jakou je sprchování, v okamžik odpočinku a harmonie mezi myslí a tělem. Sprchový gel Pura Armonia je složen ze směsi organických tenzioaktivních láte..
 • Natur Milano - Pura Armonia - tělový krém
  Bez daně: 528Kč 639Kč
  Tělový krém Pura Armonia je emulze vyrobená z čistě přírodních přísad, kterými jsou máslo Karité, jojobový olej a organický semínkový olej. Díky přítomnosti výtažků z biologicky pěstovaných rostlin je tento krém cenným spojencem každého typu pokožky. Sladký a delikátní krém, který ..