Eight & Bob - Annicke 3 - niche parfem
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Eight & Bob - Annicke 3


4 190 Kč Cena bez DPH: 3 463 Kč

Dostupné možnosti


Eight & Bob Annicke 3 niche parfem je rafinovaná, elegantní a velmi ženská vůně. Je to jako závoj glamour a sofistikovanosti, který za sebou nechává úžasnou stopu. Květinová chypré vůně s krémově jemným srdcem gardénie a jasmínu.

 

Hlava: bergamot, mandarinka, červené bobule
Srdce: gardénie, jasmín, bílá růže
Tělo: cashmeran, meringue, santalové dřevo

 

Příběh niche parfému Annicke 3 Eight & Bob

Jedné zimní noci v roce 1936 se pro Alberta Fouqueta vše změnilo. Cestoval do Megeve, místa, kde se setkávala evropská aristokracie. Albert byl skvělý francouzský gentleman, vášnivý cestovatel a tvůrce úžasných parfémů, ovšem pouze pro své vlastní použití. Tyto parfémy se postupně staly objektem zájmu mnoha jeho přátel v nejvyšších vrtsvách francouzské společnosti. 

Jedna magická noc v Megeve obrátila Albertův život vzhůru nohama. Potkal Annicke, rakouskou dívku, dceru bankéře zároveň maďarského šlechtice. Její neobyčejná krása, elegance a osobnost Albertovi zcela učarovaly. Byla tou nejúžasnější ženou, kterou kdy potkal...

Parfém, který pak Albert Fouquet vytvořil, v sobě nesl všechna ta slova plná lásky a touhy, která si s Annicke v dalších měsících ve svých dopisech vyměnili. Vůně obsahovala vše, co pro něj Annicke znamenala. Když se po měsících opět potkali ve Vídni, Albert překvapil Annicke nádhernou vůní. Byla okouzlena. Od té doby bylo každé jejich setkání příležitostí vykouzlit nový parfumerářský klenot. Tím vznikl základ dnešní kolekce Annicke. Dnes, o mnoho let později, Eight & Bob vyrábí ty stejné unikátně komponované vůně. 

Objevte s námi kouzlo, něžnost a výjimečnost parfémů Annicke.