Diptyque - Eau des Sens - EdT
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Diptyque - Eau des Sens - EdT


2 320 Kč Cena bez DPH: 1 917 Kč

Dostupné možnosti


Eau des Sens je balzám pro všechny smysly.

Je to perfektní vůně pro estéty, kteří vnímají a oceňují parfémy se sametově jemnou texturou v teplých a uklidňujících barvách. Dokonce i když nevnímáte parfémy jako textury a barvy, budete milovat povzbuzující vlastnosti této božské vůně. 

Překrásná iluze - zdánlivě nevyčerpatelný zdroj jemných teplých citrusů a tónů pomerančových květů. Parfém je jako kousek hudby, která dýchá na vaší kůži. Eau de Sense demonstruje dualitu neodmyslitelně spojenou s vůní smyslné kůže, jejíž vůně se propojuje s vůní živoucí a duchaplné energie. Vůně je složena z pomerančových květů, hořkého pomeranče, jalovce, angeliky a pačuli. Třepotající se svěží okvětní lístky se zde potkávají s hořkým ovocem a jsou dekorovány záplavou bylin a země.

Eau des Sens se rozvíjí do vůně pomerančovníku v jeho celistvosti - od bílých květů k temně zeleným listům až po hořkost pomerančové šťávy plodů ze Seville. Toto vše dohromady dává parfému živou duši. V momentě, kdy už si myslíte, že rozumíte Eau des Sens a jeho tmavému citrusovému jádru, tak vás znovu zaplaví úžasem nad svou proměnou - nad svým zastřeným, zemitým a smyslným charakterem. Vzácná dřeva, koření a pačuli dávájí parfému hloubku a jsou výzvou pro naše smysly.

Básník Paul Eluard vymyslel rčení "as blue as an orange" (tak modré jak pomeranč), aby popsal lámajcí se světlo ve větvích pomerančovníků a vytvářející nádherné modrozelené stíny - tak to je ve zkratce Eau de Sens.

Tóny parfému:

Květy pomerančovníku, hořký pomeranč, jalovec, angelika, pačuli