Und Gretel - LUK krémové oční stíny - Sapphire 02
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - LUK krémové oční stíny - Sapphire 02

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1961
  • Dostupnost: Skladem

990 Kč Cena bez DPH: 818 Kč

LUK = štěstí z přírody pro Vaše oči. 100% přírodní, organické, veganské, v kvalitě produktů pro profesionály. Haute Couture pro Vaše oči. 

Oční stíny LUK od mimořádné značky Und Gretel nechají Vaše oči zazářit. Jméno LUK je odvozeno ze staré němčiny a znamená "štěstí". Tyto stíny dokáží vytvořit nespočet stylů na Vašich očích. 

Hmotnost: 2 g

 

Odstín Sapphire 02

Vysoký podíl pigmentů ve studeném safírově modrém tónu s jemně zářivý efektem.  Barva se hodí ke všem barvám očí. 

 

Unikátní pečující složení

Kafr - patří do rodiny vavřínovitých a ceněný je pro prášek, který se ze stromu získává. U dekorativní kosmetiky, zvláště u kajalových tužek, je přidáván kafr v nepatrném množství. Využívá se jeho antibakteriálních vlastností, což je vždy skvělá vlastnost u produktů určených pro oči. 

Karnaubský vosk - je jedním z nejtvrdších přírodních vosků. Produktům dodává lesk a při vyšších teplotách požadovanou výdrž, což je především v létě velkou výhodou. 

Včelí vosk - je jedním z nejstarších balzámů. V porovnání s oleji je pevnější, proto vhodný na příjemnou aplikaci. Včelí vosk vytváří na pokožce lehký ochranný film, který chrání před dehydratací. Zároveň vyhlazuje jemné linky. 

Vitamín E - nazývaný také jako vitamín krásy. Je podstatný pro regeneraci pleti.

 

Tipy pro použití

Studený safírový tón  stínů Und Gretel LUK je vhodný pro všechny barvy očí. Nechá vyniknout především hnědé a zelené oči. Dokonale vyvážený odstín opticky projasňuje oční bělmo. Díky vysoké míře pigmentů lze stín nanášet intenzivně pro efekt kočičích očí nebo kouřového líčení, či jemně po denní look. 

Stíny LUK je možné použít také jako bázi pod oční stíny IMBE.