Und Gretel - IMBE oční stíny - Seashell 04
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - IMBE oční stíny - Seashell 04

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1931
  • Dostupnost: Skladem

860 Kč Cena bez DPH: 711 Kč

Luxusní vysoce pigmentované oční stíny. 100% přírodní, organické, veganské, v kvalitě produktů pro profesionály. Haute Couture pro Vaše oči. 

Oční stíny IMBE od mimořádné značky Und Gretel mají perleťovou strukturu a neuvěřitelné pečující složení. Jméno IMBE je odvozeno ze staré němčiny a znamená "roj včel".

Hmotnost: 3,5 g

 

Odstín Seashell 04

Sytý růžově-perlový odstín s vysokým podílem pigmentů a třpytivou texturou. Tento stín je dokonalým multifunčkním líčidlem.  Použijte ho třeba jako rozjasňovač nebo jako lesk na rty. Barva se hodí ke všem barvám očí. 

 

Unikátní pečující složení

Řešetlák - bylina se zázračnými léčivými vlastnostmi. Má silné protizánětlivé účinky, řešetlák je považován za přírodní antibiotikum. 

Skočec obecný - z jeho semínek se získává cenný olej, který je známý jako ricínový olej. Podporuje hydrataci pleti a stará se o její vyhlazení. 

Bílý koaolin - platí za nejjemnější minerální hlínu s úžasnými pečujícími vlastnostmi. Stará se o suchou a citlivou pleť. Jako bonus je přirozeným lehkým UV faktorem. 

Minerály - doslova se spojí s pletí a tím se krásně propojí barevné pigmenty. 

 

Tipy pro použití

Dokonale vyvážené barevné odstíny Vám umožní libovolně kombinovat všech osm stínů IMBE. Vrstvením jednotlivých barev můžete docílit 3D efektu, který dá Vašim očím více hloubky. Pro nanášení použijte štětce nebo i své prsty, kterými stíny krásně zapracujete do pleti a vynikne tak ještě více jejich textura. Stíny můžete také namíchat do make-upu LEITH, získáte tak rozjasňovač.