Und Gretel - FROH - gel na obočí - Natural 01
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - FROH - gel na obočí - Natural 01

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1939
  • Dostupnost: Skladem

860 Kč Cena bez DPH: 711 Kč

Gel na obočí FROH. 100% přírodní, organický, veganský, v kvalitě produktů pro profesionály. 

Tento gel na tvarování a dobarvení obočí se stane Vaším každodenním pomocníkem. Jméno gelu na obočí Und Gretel FROH pochází ze staroněmčiny a znamená "radostný". Není to jen jméno, je to jeho poslání. 

Tento odstín se spojí s každou barvou obočí, ať už máte obočí světlé nebo tmavé. Světlé obočí bude lehce zatónované, tmavému obočí přidá přirozený jemný vzhled.

Objem: 3 ml

 

Unikátní pečující složení

Aloe Vera - královna mezi léčivými rostlinami. Gel z Aloe Vera má chladivé účinky, působí protizánětlivě a vysoce hydratuje.

Babasový olej - získává se z jihoamerické palmy, známé jako strom života. Její ořechy jsou považovány za nejtvrdší na světě. Získává se z nich ceněný olej, který má uklidňující vlastnosti. Po nadšení na kůži přináší jemná až hedvábný pocit. 

 

Tipy pro použití

Nejprve kartáčkem lehce projeďte obočí, zvětšíte tak opticky jeho objem. Pak můžete kartáčkem jednoduše přejíždět v místech, kam chcete nanést více barvy. Nechte obočí lehce zaschnout a v případě potřeby aplikaci opakujte. Tento gel na obočí můžete kombinovat s tužkami na obočí SPRUSSE.