Linda Meredith - Introduction selection - Výběrová sada produktů LM
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Linda Meredith - Introduction selection - Výběrová sada produktů LM

  • Značka: Linda Meredith
  • Kód výrobku: 1010
  • Dostupnost: doba dodání do 1 dne

6 870 Kč Cena bez DPH: 5 678 Kč

IDEÁLNÍ PRVNÍ KROK

Linda osobně sestavila pět produktů, které se dokonale hodí pro první seznámení s touto mimořádnou kosmetikou. 

SÉRUM

VYTVOŘENO K REGENERACI, ZKLIDNĚNÍ A LÉČENÍ STÁRNOUCÍ ČI ZATÍŽENÉ PLETI. 

Na našem těle se stárnutí projevuje jako poškození v přirozené kondici tkání. Toto Sérum je vytvořeno k regeneraci, zklidnění a léčení tkání  a povrchových vrstev včetně jizev a jiných projevů. Sérum je základním produktem Linda Meredith kosmeti
cké péče a může být kombinováno prakticky se všemi dalšími produkty. Přidává do péče vyšší koncentrace esenciálních olejů a vitamínů E a F. Může být aplikováno jako povzbuzující a posilující esence pod Vámi preferovaný krém nebo můžete přidat pár kapek Séra přímo do krému před tím, než ho budete aplikovat na obličej. Sérum může být použito kdykoli během roku, obzvláště efektivní je v zimních měsících.

KRÉMOVÝ ODLIČOVAČ

VYTVOŘENÝ PRO RELAXACI A ZJEMNĚNÍ UNAVENÉ PLETI.

Krémové odličovače jsou většinou vytvořeny pro odlíčení make-upu a zvláště pro ty, kteří neradi používají při odlíčení vodu. Krémový odličovač od Lindy Meredith je specifický tím, že je rozpustný ve vodě, takže může být odstraněn buď pouze bavlněným tampónkem nebo teplou vodou. Tento krémový odličovač je vlastně luxusní krém, plný esenciálních olejů a extrakty z avokáda, kokosu a okurky. Vyživuje a zklidňuje pleť, odstraňuje nečistoty. Tak jako Gelový odličovač, je vhodný pro ranní i večerní čištění. Může být použit na oční okolí. 

PHYTO 4+

VŠESTRANNÝ KRÉM, IDELÁLNÍ PRO ZPEVNĚNÍ KONTUR A POSÍLENÍ PLETI.

Phyto 4 je nejvíce univerzální krém od Lindy Meredith. Jeho ingredience jsou ideální pro zpevnění pleti, redukování různých začervenalých míst, posilování žilek a dalších indikací. Stěny žilek se s naším věkem tenčí a slábnou, způsobují tmavé kruhy pod očima nebo zčervenání pleti na tvářích. Phyto 4 pomáhá posilovat žilní stěny a redukuje zarudnutí v jejich okolí. 

Phyto 4 obsahuje ve vysokém poměru několik důležitých esenciálních olejů, krém je tak dobře rozpouští a vstřebává, reguluje kožní maz a tím je také vhodný pro mastnou pleť či pleť postiženou akné. Také obsahuje aloe vera a brutnákový olej, který posiluje kapiláry. Dalšími ingrediencemi jsou vitamín E a mandlový olej. 

KOLAGEN

LEHKÝ GEL PRO PODPORU PLETI A JEJÍCH VLASTNOSTÍ 

Kolagen je jedna z nejdůležitějších složek při péči o pleť. Kolem dvacátého pátého roku života zpomalují v našem těle procesy, které obnovují hladinu kolagenu. Kolagenová péče je tedy klíčová při výživě pleti. Redukuje vrásky a známky stárnutí pleti. Collagen od Lindy Meredith je ve formě lehkého nelepivého gelu, který se ihned vstřebává a je tak ideální pro použití pod jakýkoli zvláčňující přípravek. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je spolu s kolagenem a elastinem hlavními stavebními prvky mladé pokožky. Tento LM Collagen také obsahuje extrakt z přesličky, která posiluje tkáňové struktury. 

LM2

LEHKÝ HYDRATAČNÍ FLUID, BOHATÝ NA VÝŽIVNÉ LÁTKY

LM2 je lehká emulze, která je bohatá na hodnotné výživné látky a esenciální vitamíny A, C a E. Je perfektní volbou pro zákazníky, kteří nemají v oblibě těžké krémy a přesto chtějí vidět výsledky. LM2 od Lindy Meredith byl původně vyvinut jako varianta profesionálního produktu Oxygen Serum. Nyní, když Linda toto know-how uvolnila i pro zákazníky mimo profesionální salóny, tak se LM2 stal základním produktem pro ty, kteří si v domácích podmínkách chtějí dopřát profesionální péči. 

LM2 obsahuje Beta Glucan, který stimuluje produkci kolagenu a vitamín B5, který podporuje buněčnou regeneraci. Zelený čaj zde plní roli anti-oxidantu.