Dárkový poukaz - KRÁLOVSKÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ LINDA MEREDITH
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Dárkový poukaz - SALON - Kosmetika - KRÁLOVSKÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ LINDA MEREDITH


2 190 Kč Cena bez DPH: 1 810 Kč

Linda Meredith - královna kosmetického ošetření.  

Co můžete čekat?

Kosmetické ošetření s unikátními produkty a s výsledky, které jsou ihned viditelné. Kosmetika je zaměřená na řešení aktuálních problémů pleti. Unavená pleť je prozářená, vyhlazená a prokrvená, dehydratovaná pleť ztratí jemné linky, zralá pleť je díky speciálnímu V-TOX ošetření vyplněná, hlubší vrásky se výrazně zjemňují. Ošetření je neinvazivní, ve stylu klasické kosmetiky, s výsledky estetického ošetření. Mnohé produkty obsahují nejvíce aktivních látek na světě. Ošetření využívá také unikátní kyslíkovou terapii. Terapeutky jsou školené v Londýně, osobně Lindou Meredith. Kosmetika Linda Meredith se řadí mezi nejlepší kosmetiky na světě.

Jak ošetření probíhá?

Haute Couture v kosmetice chápeme jako individuálně navržené pro každého klienta. Po očištění pleti a důkladné diagnostice jsou pojmenovány problémy pleti, na které se v následujícím ošetření kosmetička - terapeutka zaměřuje. Pomocí produktů LM jemně otevíráme a připravujeme pleť. Po hloubkovém očištění pleti následuje mikro - glykolické sérum, které odstraňuje mrtvou vrstvu pokožky and znovu čistí pleť hluboce pod povrch. Antibakteriální efekt tohoto séra podporuje redukci každodenních drobných nedokonalostí. Odstraněním odumřelých buněk se pleť zjemňuje a s ní se ihned vypínají drobné vrásky a linky. Následuje individuální péče dle potřeb pleti, zakončená masáží a maskou. 

O pověstný výsledek ošetření Linda Meredith kosmetikou se starají jak špičkové produkty Linda Meredith, tak rovněž naladěný přístup kosmetičky - terapeutky, na který Linda tolik apeluje. Toto chápání péče je signifikantní a  podstatné pro péči Linda Meredith a dotváří holistický přístup k péči o pleť.

 

Informace k dárkovým poukazům:

- Dárkové poukazy zasíláme v dárkové zlaté obálce, jsou tedy ihned připraveny k darování. Pokud chcete dárkový poukaz zaslat elektornicky, napište nám požadovanou emailovou adresu do komentáře k objednávce. 

- Pokud si přejete do dárkového poukazu věnování, prosím sdělte nám to do komentáře k objednávce.

- Detailní informace o službách je uvedena také na www.boutique-salon-maximus.cz.

- Pro nákup na www.kralovska-pece.cz je na poukazu uveden unikátní kód, který obdarovaný jednoduše použije při platbě v našem e-shopu.

- Standardní platnost dárkového poukazu je půl roku od data vystavení. Pokud je třeba se domluvit jinak, prosím kontaktujte nás. Děkujeme.

- Pokud si přejete individuální domluvu ohledně dárkových poukazů, prosím kontaktujte nás. O vše se postaráme k Vaší spokojenosti. 

- Dárkové poukazy nemohou být proplaceny.