Ošetření NATURAL ALGAE bylo vytvořeno pro detoxikaci a obnovení rovnováhy v pleti.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Dárkový poukaz - SALON - Kosmetika - NATURAL ALGAE OŠETŘENÍ LINDA MEREDITH


2 790 Kč Cena bez DPH: 2 306 Kč

Linda Meredith - královna kosmetického ošetření.  

Co můžete čekat? 

Ošetření NATURAL ALGAE bylo vytvořeno pro detoxikaci a obnovení rovnováhy v pleti. Je všeobecně známo, že znečištění životního prostředí má dopady na kodici naší pleti. Výzkumy ukázaly, že naše pleť snadno vstřebává toxické částečky, tím se stává citlivější k působení bakterií a volných radikálů. Tyto prvky pak způsobují předčasné stárnutí pleti. 

Lindy Meredith vytvořila ošetření Naural Algae pro detoxikaci pleti v těch nejhlubších vrstvách. 

O pověstný výsledek ošetření Linda Meredith kosmetikou se starají jak špičkové produkty Linda Meredith, tak rovněž naladěný přístup kosmetičky - terapeutky, na který Linda tolik apeluje. Toto chápání péče je signifikantní a  podstatné pro péči Linda Meredith a dotváří holistický přístup k péči o pleť.

 

Informace k dárkovým poukazům:

- Dárkové poukazy zasíláme v dárkové zlaté obálce, jsou tedy ihned připraveny k darování. Pokud chcete dárkový poukaz zaslat elektornicky, napište nám požadovanou emailovou adresu do komentáře k objednávce. 

- Pokud si přejete do dárkového poukazu věnování, prosím sdělte nám to do komentáře k objednávce.

- Detailní informace o službách je uvedena také na www.boutique-salon-maximus.cz.

- Pro nákup na www.kralovska-pece.cz je na poukazu uveden unikátní kód, který obdarovaný jednoduše použije při platbě v našem e-shopu.

- Standardní platnost dárkového poukazu je půl roku od data vystavení. Pokud je třeba se domluvit jinak, prosím kontaktujte nás. Děkujeme.

- Pokud si přejete individuální domluvu ohledně dárkových poukazů, prosím kontaktujte nás. O vše se postaráme k Vaší spokojenosti. 

- Dárkové poukazy nemohou být proplaceny.