Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Dárkový poukaz - SALON - v hodnotě 1000 Kč

  • Kód výrobku: 0652
  • Dostupnost: Skladem

1 000 Kč Cena bez DPH: 826 Kč

V Boutique Salonu Maximus lze dárkovými poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč zakoupit:

- ošetření té nejvyšší kvality a výsledku

- všechny profesionální produkty pro domácí péči

- zažít také několik relaxačních terapií- projít se malým výběrem tzv. "niche" parfémů v naší malé boutiqové parfumerii  s možností zakoupení vzorků či celých flakónů.

Péči u nás můžete vnímat všemi smysly. 

 

Linda Meredith - královna kosmetického ošetření.  

Co můžete čekat? Kosmetické ošetření s unikátními produkty a s výsledky, které jsou ihned viditelné. Kosmetika je zaměřená na řešení aktuálních problémů pleti. Unavená pleť je prozářená, vyhlazená a prokrvená, dehydratovaná pleť ztratí jemné linky, zralá pleť je díky speciálnímu V-TOX ošetření vyplněná, hlubší vrásky se výrazně zjemňují. Ošetření je neinvazivní, ve stylu klasické kosmetiky, s výsledky estetického ošetření. Mnohé produkty obsahují nejvíce aktivních látek na světě. Ošetření využívá také unikátní kyslíkovou terapii. Terapeutky jsou školené v Londýně, osobně Lindou Meredith. Kosmetika Linda Meredith se řadí mezi nejlepší kosmetiky na světě.

Deborah Lippmann - královna péče o nehty.

Co můžete čekat?Absolutní pedikúra, absolutní výživa. Péče je založená na tzv. suché metodě, která umožňuje nastartování regeneračních procesů pokožky. Ošetření obsahuje odbornou konzultaci před ošetřením, maximální péči o nehty a nehtového okolí, péči o pokožku dle jejich potřeb a regenerační nadstavbu v podobě speciálního peelingu, koupele a masáže. Skvělého výsledu dosahujeme také díky produktům, které získaly již mnoho mezinárodních ocenění. Péče o ruce probíhá dle stejné filosofie. Ošetření můžeme korunovat netoxickými výživnými laky na nehty Deborah Lippmann, které splňují ta nejpřísnější světová kritéria. 

Informace k dárkovým poukazům:

- Dárkové poukazy zasíláme v dárkové zlaté obálce, jsou tedy ihned připraveny k darování.

- Pokud si přejete do dárkového poukazu věnování, prosím sdělte nám to do komentáře k objednávce.

- Detailní informace o službách je uvedena také na www.boutique-salon-maximus.cz.

- Standardní platnost dárkového poukazu je půl roku od data vystavení. Pokud je třeba se domluvit jinak, prosím kontaktujte nás. Děkujeme.

- Pokud si přejete individuální domluvu ohledně dárkových poukazů, prosím kontaktujte nás. O vše se postaráme k Vaší spokojenosti.