Carner Barcelona

Carner Barcelona

"Má práce není jen o vytváření vůní, je to také o evokování vzpomínek, sdílení zkušeností a zprostředkování emocí." Sara Carner

CARNER Barcelona je exklusivní linie parfémů, které čerpají inspiraci z jedinečných lidských emocí, zkušeností a krajiny pomíjivých a přesto tak významných momentů života. Kolekce vůní je navržena s řemeslnou dovedností a s čistým parfumerářským uměním. Sara Carner vsadila na nejvyšší možnou kvalitu použitých ingrediencí vážených a na angažování těch nejlepších parfumerářů známých pro jejich brilantní kreativitu.

Ačkoli každá kompozice má charakteristické neobyčejné aroma, je v nich společný akord, který je pro společný celek charakteristický a celek propojuje. Zároveň evokuje filosofii značky: rozpoznatelné vůně pro individuality, které si čistě pro sebe volí jedinečnost a labužnicky si vychutnávají luxus být unikátní.


Sara Carner

Spolu s dalšími pěti bratry a sestrami strávila dětství na idylickém katalánském venkově. Vždy měla v sobě vášeň objevovat nové věci. Tato vášeň ji přivedla za hranice nekonečných polí venkova, do velkoměst, světa businessu a epicentra kultury. K vášni pro parfémy a e splnění snu ji přivedla také záliba sbírat vonné svíce a flakóny.

Po kariéře ve sféře financí hledala nové cíle a výzvy. Odstěhovala se do New Yorku, do města, kde se plní sny. Zatímco dokončovala studia MBA na prestižní Kolumbijské univerzitě, objevila v sobě podnikatelského ducha, který jí později pomohl zhmotnit její lásku pro niché parfémy. Pracovala po boku těch nejlepších ve světě luxusních vůní. Vytoužený den přišel, když se její vášeň a tvrdá práce propojily. Po letech v kosmetickém businessu a po letech hledání autentických vůní inspirovaných pravdivými emocemi a zkušenostmi se konečně narodila vysněná značka CARNER Barcelona. Sara se vrátila domů do Barcelony, inspirace začala proudit. Pracovala po boku výzamných nosů jako Daniela Adrier a Christophe Raynaud a přivedla tak do života své voňavé sny. Vytvořila unikátní parfémy, které nyní může sdílet s ostatními.

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
  • Carner Barcelona - El Born - EdP
    Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
    Neuvěřitelně krémový parfém Carner Barcelona V El Born je schovaná jemná letní noc v nádherné pulzující Barceloně. Staré antikvariáty, drahé butiky a kultovní obchody s botami jsou zavřené. Nyní, když se vše uklidňuje a vzduch je čistý, vane do města z..
  • Carner Barcelona - Tardes - EdP
    Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
    Projev úcty míru a harmonii pozdního letního odpoledne. Parfém, který je čistý, klidný a zahalující svého nositele. Klidná procházka pšeničným polem a mandlovým hájem, když se pomalu ztrácí světlo letního dne a teplý vzduch hladí tvoji kůži...s obdivem ke kráse slunce které začíná zapad..