Boutique Salon Maximus
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Boutique Salon Maximus

Romantické a klidné prostředí Brněnské přehrady ve spojení s vyhlášeným Maximus resortem, to je místo jako stvořené pro Královny péče. V našem Boutique Salónu Vás čeká to nejlepší v péči o obličej v podání kosmetiky světových celebrit Lindy Meredith a také oceňovaná péče o nohy a ruce Dborah Lippmann. 

Těšíme se z každé Vaší návštěvy, protože milujeme, co děláme a milujeme, když se o to můžeme podělit. 

 

Najdete nás v 1. patře nad recepcí hotelu Maximus Resort.

 

Otevřeno máme pro hotelové hosty, návštěvníky SPA i regionální klienty.

 

 

Salon jako součást životního příběhu.

Trvalo vlastně celý život, než jsme otevřeli náš Boutique Salon Maximus. Promítáme si křižovatky, které vedly až sem. Kolik nitek a osudů, víry a boje s pochybností, kroků dopředu i zpátky… a nakonec se vše spojilo do jednoho pevného bodu.  S pokorou vzpomínáme na časy nejistot, které zákonitě provázejí každého explorera. Jen ten hlas někde uvnitř, který držel naše kroky, když nám bylo ouvej a vše viselo na vlásku, byl naší oporou. Před několika lety jsme otočily kormidlem svého života a dnes vítáme a pečujeme o lidi v našem Boutique Salonu. Harmonické prostředí Brněnské přehrady a hotelu Maximus Resort je bonusem, dárkem od života, který se nikdy neomrzí.  Kromě vlastní cesty a podporujícího místa jsou podstatnou součástí Královny kosmetické péče, které jsme z Londýna přivezli do České republiky.  Jako první přišla Margaret Dabbs, aristokratická lady ověnčená cenami a zájmem glamour světa. Nevěděli jsme hned, že to chceme. Potřebovali jsme chvíli času, abychom se přesvědčili, že je skutečně možné posunout standard v péči o nohy a ruce na novou úroveň. Mnoho měsíců jsme se učili chápat jiný rozměr péče. Pak přišla Linda Meredith, Královna kosmetického ošetření. Absolutně inspirativní žena s nadhledem, neuvěřitelnou odborností a s citem pro obsah všeho, co dělá. Jako jedna z mála umí namíchat skutečné poklady v podobě krémů a dalších přípravků. Jejích služeb využívají jak světové celebrity, tak proslulé značky, pro které navrhovala struktury jejich unikátních formulí.

Obě dámy nám předaly svůj rituál. Značky se třeba v čase mění, zkušenost a vášeň zůstává. Nechť je Boutique Salon Maximus místem, kde  lze prožít krásu, očistnou sílu a hloubku těchto pečujících rituálů. 

Srdečně se těšíme na setkání. Helena a Martina