Atelier Cologne

Atelier Cologne, to jsou Sylvie Ganter a Christophe Cervase, parfém je u nich vášní a posláním současně. Má být vytvořen životní silou(mízou), má být klasický a má se stát legendárním. Z tohoto důvodu se tito dva zcela upsali  Eau de Cologne. Jejich láska ke klasickému a krásnému je jednoduše přivedla k tomu zřídit "Dufthaus" (vonný dům), který se výhradně věnuje jejich velké vášni , kolínské. Kvalitní kolínká plná charakteru může být používána  jako Eau de Parfum, neboť svojí  mistrovskou kreací mohou také tyto koncentrace mít rysy EdPs: vysokou trvanlivost s magickou Cologne-svěžestí. Sylvie a Christophe mají v úctě zakladatele Colognes, kolínský dům Farina, chtěli  ale vdechnout transparentním, svěžím vůním  více komplexosti a trvanlivosti. Výsledky jejich práce můžete nyní objevit i zde na Infragranti. Představujeme Vám krásnou kolekci nezaměnitelných kolínkých, které svými koncentrovanými vzorci tvoří jedinečné dlouho držící vůně.

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Atelier Cologne - Bergamote Soleil - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 397Kč 1 690Kč
  Je to ta samá rušná ulice, lemovaná těmi stejnými bergamoty, jejichž větve jsou plně naložené citrusy. Ta ulice končí u té samé snové vily, kde už byli jednou před tím, před mnoha lety.Tehdy byli mladým zamilovaným párem, stromy byly trochu menší a před nimi byla nadějná budoucnost... V nádvoří v..
 • Atelier Cologne - Bois Blonds - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 860Kč 2 250Kč
  "Šeptáte. Váš dech je zrychlený. Zlaté sluneční paprsky prosvěcují koruny stromů. Náhle se objevily na obloze barvy soumraku. Zdá se, jako by mnoho hodin proběhlo v jednom okamžiku nebo jako by se čas zastavil. " Náročná a přeci radostná, vážná a i vzletná - tak se prezentují nejušlechtilejší dře..
 • Atelier Cologne - Cédrat Enivrant - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 694Kč 2 050Kč
  S touto vůní se vrací ateliér Cologne v roce 2014 ke svým počátkům. Vývoj vysoce kvalitní Eau de Colognes je výhradně připisován tomuto ateliéru, přičemž koncentrace Cologne Absolue je kolem 18 %. Kolekce - Originály domu - se skládá ze svěžích vůní, které jsou interpretovány nejrůznějšími způsoby. ..
 • Atelier Cologne - Collection Métal - Camélia Intrepide - Cologne absolue
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Popis produktu připravujeme. ..
 • Atelier Cologne - Collection Métal - Emeraude Agar - Cologne absolue
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Popis produktu připravujeme. ..
 • Atelier Cologne - Grand Néroli - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 818Kč 3 500Kč 2 200Kč
  "Okno bylo doširoka otevřené, aby se dovnitř dostalo odpolední slunce a vůně květů pomerančovníku. Vplétala si živé květy do vlasů a její oči zářily vzrušením a radostným očekáváním. Během konečných příprav se její emoce podobaly vichřici. Přestala s přípravami, aby snila o tom, co ji čeká. Bylin..
 • Atelier Cologne - Jasmin Angélique – Cologne Absolue
  Bez daně: 2 223Kč 2 690Kč
  S touto vůní Atelier Cologne prostě okouzluje. Otevírá se tóny sicilských pomerančů, sečuánským pepřem a angelikou ze Sibiře. V srdci vůně se představují vůně Egypta a Persie, zde zastoupené egyptským jasmínem a perským galbanem. Vše je doprovázené delikátními tóny fíků.  V závěru ..
 • Atelier Cologne - Oolang Infini - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 645Kč 1 990Kč
  "Zatímco pozoroval, jak padá sníh na zamrzlé jezero, zamlžil jeho dech okno. Přišel na toto místo, aby unikl městu a aby pokračoval v psaní. Oheň v krbu praskal. Led na jeho oknu pomalu tál a jeho myšlenky ho vedly zpátky k psacímu stroji." Nevázaná, tajemná kompozice, která zahaluje modrý čaj a ..
 • Atelier Cologne - Orange Sanguine - Cologne Absolue
  Bez daně: 2 521Kč 3 050Kč
  "Byl to jeden z těch momentů, který se ti stále vybavuje. Byli tam všichni, shromážděni na terase ke snídani. Vůně čerstvých pomerančů doplňovala vyzařující vřelost. Vzduchem se nesl smích a zvuk vln, tříštících se o skálu." Kořenitá a energizující exploze rozkrájeného zralého ovoce. Šťáva z červ..
 • Atelier Cologne - Oud Saphir - vonná svíčka
  Bez daně: 1 364Kč 1 650Kč
  Její rozhodnutí bylo nezvratné. Nikdy by nepokračovala ve svém životě podle pravidel někoho jiného. V tuto chvíli ji zajímalo jen to, aby znovu viděla jeho hluboké modré oči a aby slyšela jeho uklidňující hluboký hlas. S ním může konečně začít psát svůj vlastní příběh."  Vůně Love st..
 • Atelier Cologne - Pomelo Paradis - Cologne Absolue
  Bez daně: 2 231Kč 2 700Kč
  S vůní Pomélo Paradis slaví atelier Cologne své páté narozeniny. Jako žádný jiný výrobce parfémů, se atelier Cologne upsal tradci Eau de Cologne. Nebyla položena žádná otázka "zda" nebo "proč" - člověk by se ale mohl zeptat, jestli to je rozumná myšlenka. "Jel už celou noc a na horizontu se ..
 • Atelier Cologne - Trefle Pur - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 727Kč 2 090Kč
  "Měl dobrý pocit. To je to zarážející na štěstí - člověk ho cítí nebo ne. V tomto momentu se cítil šťastný. Ranní déšť nachal zazářit krajinu sytou, jasnou zelení. Bylo to, jako kdyby toto vše viděl poprvé. Povzneseně odešel z domu." Krajina plná vitality schovaná v lístkách fialek, obalená zele..