Atelier Cologne

Atelier Cologne, to jsou Sylvie Ganter a Christophe Cervase, parfém je u nich vášní a posláním současně. Má být vytvořen životní silou(mízou), má být klasický a má se stát legendárním. Z tohoto důvodu se tito dva zcela upsali  Eau de Cologne. Jejich láska ke klasickému a krásnému je jednoduše přivedla k tomu zřídit "Dufthaus" (vonný dům), který se výhradně věnuje jejich velké vášni , kolínské. Kvalitní kolínká plná charakteru může být používána  jako Eau de Parfum, neboť svojí  mistrovskou kreací mohou také tyto koncentrace mít rysy EdPs: vysokou trvanlivost s magickou Cologne-svěžestí. Sylvie a Christophe mají v úctě zakladatele Colognes, kolínský dům Farina, chtěli  ale vdechnout transparentním, svěžím vůním  více komplexosti a trvanlivosti. Výsledky jejich práce můžete nyní objevit i zde na Infragranti. Představujeme Vám krásnou kolekci nezaměnitelných kolínkých, které svými koncentrovanými vzorci tvoří jedinečné dlouho držící vůně.

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
  • Atelier Cologne - Bois Blonds - Cologne Absolue
    Bez daně: 1 860Kč 2 250Kč
    "Šeptáte. Váš dech je zrychlený. Zlaté sluneční paprsky prosvěcují koruny stromů. Náhle se objevily na obloze barvy soumraku. Zdá se, jako by mnoho hodin proběhlo v jednom okamžiku nebo jako by se čas zastavil. " Náročná a přeci radostná, vážná a i vzletná - tak se prezentují nejušlechtilejší dře..
  • Atelier Cologne - Grand Néroli - Cologne Absolue
    Bez daně: 2 893Kč 3 500Kč
    "Okno bylo doširoka otevřené, aby se dovnitř dostalo odpolední slunce a vůně květů pomerančovníku. Vplétala si živé květy do vlasů a její oči zářily vzrušením a radostným očekáváním. Během konečných příprav se její emoce podobaly vichřici. Přestala s přípravami, aby snila o tom, co ji čeká. Bylin..