April Aromatics

	April Aromatics

ORGANICKÉ PARFÉMY

Příroda je melodie, ve které je skrytá hluboká Harmonie.

~ Johann Wolfgang von Goethe ~

Značka April Aromatics byla založena v New Yorku Tanjou Boching. Od roku 2008 má sídlo v Berlíně. 

Řada parfémů April Aromatics reprezentuje škálu přírodních parfémů a následuje holistický přístup. Prostřednictvím April Aromatics žije Tanja svůj ideál, kterému se věnuje pouze pár parfumerářů na světě. Všechny indgredience mají certifikace organického původu a pokud je to možné, jsou sbírané v jejich přirozeném prostředí. 100% ingrediencí je originálních, ve své nejčistší možné podobě. April Aromatics nepoužívá žádné živočišné složky, které by vyžadovali omezování života zvířat. Parfémy jsou založené na organickém oleji z jojoby nebo organickém alkoholu.

Hodnotné parfémy jsou unikátní také ve svých kompozicích. Každá vůně je obohacena o individuálně vybrané esence drahokamů, které poskytují nositeli parfému léčivou a podporující energii a harmonii. Parfémy April Aromatics mají prostě duši - a ta je činí výjimečnými.

Parfémy od April Aromatics nejen že krásně voní, ale také nás podporují v navození harmonie a stimulují naše smysly. Delikátní kreace nás přibližují ke světu poezie a čostého života. Jsou to překrásné elixíry.

Tanja Boching doposud vytvořila pouze jednu řadu těchto parfémů, kterými s námi sdílí svoji duši.

" Velmi věřím, že lidé mohou cítit lásku a energii, kterou jsem vložila do mých parfémů - ať už vědomě nebo podvědomě. Věřím v sílu přírody. To je všechno, co potřebujeme."

Tanja Bochnig

 

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::