April Aromatics

	April Aromatics

ORGANICKÉ PARFÉMY

Příroda je melodie, ve které je skrytá hluboká Harmonie.

~ Johann Wolfgang von Goethe ~

Značka April Aromatics byla založena v New Yorku Tanjou Boching. Od roku 2008 má sídlo v Berlíně. 

Řada parfémů April Aromatics reprezentuje škálu přírodních parfémů a následuje holistický přístup. Prostřednictvím April Aromatics žije Tanja svůj ideál, kterému se věnuje pouze pár parfumerářů na světě. Všechny indgredience mají certifikace organického původu a pokud je to možné, jsou sbírané v jejich přirozeném prostředí. 100% ingrediencí je originálních, ve své nejčistší možné podobě. April Aromatics nepoužívá žádné živočišné složky, které by vyžadovali omezování života zvířat. Parfémy jsou založené na organickém oleji z jojoby nebo organickém alkoholu.

Hodnotné parfémy jsou unikátní také ve svých kompozicích. Každá vůně je obohacena o individuálně vybrané esence drahokamů, které poskytují nositeli parfému léčivou a podporující energii a harmonii. Parfémy April Aromatics mají prostě duši - a ta je činí výjimečnými.

Parfémy od April Aromatics nejen že krásně voní, ale také nás podporují v navození harmonie a stimulují naše smysly. Delikátní kreace nás přibližují ke světu poezie a čostého života. Jsou to překrásné elixíry.

Tanja Boching doposud vytvořila pouze jednu řadu těchto parfémů, kterými s námi sdílí svoji duši.

" Velmi věřím, že lidé mohou cítit lásku a energii, kterou jsem vložila do mých parfémů - ať už vědomě nebo podvědomě. Věřím v sílu přírody. To je všechno, co potřebujeme."

Tanja Bochnig

 

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • April Aromatics - Bohemian Spice - Bohémské koření - EdP
  Bez daně: 4 207Kč 5 090Kč
  Bohemian Spice mění svojí vonnou barvu jako chameleon. Vrstva po vrstvě - parfém se magicky rozvíjí a ukazuje nám magické aspekty. Každé jeho zastavení je zkušeností na vaší cestě bohémským životem a připomínám nám časy, kdy známí malíři, spisovatelé a hudebníci strávili mnoho měsíců v roce v Maghre..
 • April Aromatics - Erdenstern - Hvězda země - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Inspiracíí pro tento parfém byl Avalon, svaté místo mezi světem bohů a světem smrtelníků. Erdenstern - HVĚZDA ZEMĚ symbolizuje spojení a most mezi těmito dvěma světy. Parfém se mihotá mokrými lístky uvnitř mystické země. Mužnost se pojí s ženskostí, stávají se jedním a rostou spolu se silou Matky Př..
 • April Aromatics - Nectar of Love - Nektar lásky - EdP
  Bez daně: 4 207Kč 5 090Kč
  Velmi smyslný, hluboký a bohatý perfém, obsahující vzácné absolutní esence posbírané po celém světě. Je to exotická mozaika z ovocných nektarů, extraktu z bílé tuberózy, jasmínu, bulharské růže, neroli z Tuniska a z mnoha dalších. Vše je uložené na lůžku ze santalového dřeva. Tato vůně je mocné afro..
 • April Aromatics - Precious Woods - Vzácná dřeva - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Tato vůně byla vytvořena po cestě do Indie. Zrcadlí obraz indického pralesa po bouřce, s jeho zemitou sladkou vůní, která se objeví po dešti. Precious Woods má dva účinky - stimuluje a zároveň uzemňuje. Zprostředkovává nám zkušenost procházky obrovským deštným pralesem. Tuto vůni vyhledávjí jak ženy..
 • April Aromatics - Rose L´Orange - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Rose L´Orange je svým charakterem květinová a sladká vůně. Má lehce pudrové podtóny vanilky, obsahuje čisté extrakty Rosa Centifolia a Rosa Otto Turkey, namíchné s neroli a květy pomernčovníku. Tato velmi ženská vůně je v současnoti jedním z nejoblíbenějších parfémů April Aromatics. Je ideální na de..
 • April aromatics - Tempted Muse - Pokušení - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Tento parfém je inspirován nektarem Bohů. Sladký, ovocný, zlatý, s extrakty Frangipani, tuberózy, jasmínu, růže a tonky. Záměrem Tanji bylo vytvořit sváteční a radostný parfém, který vás zahalí, je trochu mystický a zároveň afrodisiakální, zvoucí nositele k intimitě. Sladkost tohoto nektaru nám má p..
 • April Aromatics - Unter der Linden - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Absolutní extrakt z květů lípy z Francie a z Bulharska, namíchaný s květy magnólie a akcentem citrusu, to vše v základu organického alkoholu (PG - pure grain alcohol). Tento perfém je delikátní vůné s krásným lehkým pudrovým dotekem a sladce ovocným dotekem medu. Připomíná nám čas, kdy jsou lípy v p..
 • Calling All Angels - Volám všechny Anděly - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Nový andělský parfém. Tajemná a komplexní andělská vůně. Sladké kadidlo, ambra a medové tóny, doplněné o elementy země, éteru a vzduchu. Vůně vytvořená s láskou, inspirovaná a doprovázená Anděly. Tato vůně propojuje všechny dimenze a reality, naši milovaní přátelé tak mohou být vždy blízko nás a pom..