Agonist

AGONIST je švédská značka, uvedená na trh v listopadu 2008. AGONIST vytváří čisté 100% přírodní vůně inspirované severským klimatem a kulturou. Syrové přírodní materiály poskytují formu této severské čistotě - svěží, s krásnými spodními tóny. V blízké spolupráci s prominentními parfumeráři jsou v souladu vysoké parfumerie vytvářeny unikátní parfémy. Vůně je možné koupit také v ručně foukaných flakonech - spíš skulpturách - ze švédského skla. Tyto unikátní kousky jsou zhotovené umělcem Āsa Jungneliusem. Unikátní kombinace parfémů AGONIST a úžasného ručně tvarovaného skla jsou krásnými uměleckými díly s nadčasovou kvalitou.

Značka AGONIST byla založena Christine Gustafsson and Niclasem Lydeenem - dvěma švédskými designery s kořeny v módě a vizuální komunikci. Christine je částečně Francouzska a studovala módu ve Studiu Bercot v Paříži, kde dlouhou dobu žila a pracovala. Po návratu do Švédska potkala uměleckého ředitele  Niclase Lydeena, který právě dokončoval master studia vizuálních umění na unverzitě v Göteborku. Po několika úspěšných společných projektech se rozhodli realizovat svůj sen - umělecky zpracovat parfémy a jejich flakony.

 

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Agonist - Arctic Jade - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Arctic Jade je inspirovaný mrazivou arktickou ledovou krajinou. Tato edice připomíná svěží klenot mezi parfémy vyrobenými ze 100% přírodních ingrediencí. Hlava: brazilský pomeranč, bílá frézie, brusinka Srdce: egyptský jasmín absolute, bílé cedrové dřevo, ylang - ylang, malina  Tělo: santa..
 • Agonist - Black Amber - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Tento parfém Vás vezme na cestu do hloubi ambrového jádra bujného pralesu. S unikátní kompozicí přírodních ingrediencí vyjadřuje tento parfém překrásnou esenci dřeva a ambry. Hlava: brazilský kadidlo, trnovník, červené mořské řasy, davana, španělské labdanum Srdce: vetiver z Jávy, květy tabáku, ..
 • Agonist - Blue North - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Venku je zima a vítr vane přes snově bílé kopce. Scenérie je zahalená do světlé bílé, sníh je všude, kam až lze dohlédnout - zdá se, jakoby se valily bílé měkké vlny, ve kterých se krajina koupe. Perfektní harmonie. A nad tím vším je nekonečné modré nebe. Blue North od Agonist se rozp..
 • Agonist - Dark Saphir - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Parfém komponovaný z orientálních, středozemních a západních vůní - vše v jedné kompozici pro ni i pro něj. Dark Saphir je jako kdyby několik kontinentů této Země komunikovalo jeden s druhým. Nenechte se odradit impozantním množstvím vonných tónů - každá část parfému zde má své místo. Tímto způso..
 • Agonist - Floralust - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  V této překrásné, něžné a svěží vůni můžete opět cítit typický skandinávský dotek, který je pro Agonist tak charakteristický.  Floralust je vůně energizující a chytlavá. Je to cesta jarem, kde dominuje velmi jemná růže. Éterická něžná vůně, lehká jako letní vánek, která ve svém závěru zahr..
 • Agonist - Hope - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Tato vůně je výsledkem spolupráce mezi Agonistem a švédskou módní značkou Hope. Inspirující energie, která se ze spolupráce rodila, zrodila novou vůni - světlou, lehce dřevitou a seversky svěží. Vůně je komponována z vysoce kvalitních esencí z celého světa. Najdete zde jalovec, cypřiš, kořen veti..
 • Agonist - Isis - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Isis je parfém inspirovaný přesným momentem, kdy praskne pupen a začíná nový život. Tato svěží a vibrující unisexová vůně je skutečně uměleckým dílem. Je unikátní kompozicí se složkami té nejvyšší kvality. Objevíte zde jak svěží polohy, tak i nádherné hluboké tělo parfému. Hlava: cistus, man..
 • Agonist - Liquid Crystal - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Tento svěží a orientální přírodní parfém je ostrý a čistý jak samurajův meč. Unikátní a umná kompozice je vyjádřeva ve skulptuře, která používá ty nejjemnější techniky při výrobě skla. Skulptur je zahalená do zlata a stříbra. Hlava: bergamot, absint, orintální koření, hřebíček, sicilský pomeranč ..
 • Agonist - No. 10 White Oud - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Nyní je to všechno o 10! 10 velmi speciálních ingrediencí 10 neobyčejných vůní 10 let oddanosti k vysokému parfumerářskému umění 10 let v servírování noblesních chutí ve světě vůní S touto desátou kompozicí Agonist představuje velmi velmi speciální vůni. Překlenuje mezeru mezi temnotou oudu..
 • Agonist - Onyx Pearl - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Parfém Onyx Pearl je inspirovaný intrikami a vizuální imaginací Guye Bourdaina. Tento flakón má v sobě sugestivní a vibrující kompozici přírodní vůně, která je složená z těch nejčistších materiálů. Hlava: orientální květiny, arabský oud, bílá kůže Srdce: heliotrop, indická ambra, indonéské pačul..
 • Agonist - Solaris - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  Daleko na severu, kde den a noc jsou si dohromady blíž, než kdekoli jinde na světě...zde JI můžete vidět - půlnoční slunce, Solaris. Je to jako den bez konce. Nedaleko severního pólu je léto velmi zvláštní. Je svěží a teplé zároveň. Sluneční záře má v sobě něco sférického, je to jako příro..
 • Agonist - The Infidels - EdP
  Bez daně: 2 884Kč 3 490Kč
  "Pokud by to byl jenom záblesk fantazie, prýštící v temnotě, přes den by vyschl. Ale stal se hrou s úsměvy, ​s rozpaky a pohledy, které přerostly v touhu. Touha rozkvetla do třpytící se květiny, která ztratila kontrolu a prolomila vážné sliby. Rozpůlila lásku na dvě poloviny". Parfém Infidels je..