A lab on fire

Let the mystery take over

A Lab On Fire má všechny na palubě - ty nejvýznamnější "NOSY" současnosti. To znamená: úžasné vůně, které jsou vysoce moderní a přesto se velmi dobře nosí. Kreativita - to je esence tady vznikajících kreací. Všichni "voňavkáři" do toho jdou srdcem, když jde o vývoj nejjemnějších parfémů s komplexním charakterem. V New Yorker Loft  lidé  velmi dlouho pracovali na East River, aby vyvynuli  tak nádherné kreace vůní, které by si ti, kteří umí ocenit něco zvláštního, mohli užívat. Originální vůně, vyvinuté těmi nej NOSY. Vůně, které nejsou podmaněny stále stejným diktátem trhu - to je část koncepce A Lab On Fire, ve které je kladen důraz jak na kvalitu přísad a vizi o hotovém výrobku, tak na vůni samotnou. Flakóny jsou plněny v moderních závodech, ale etiketami je označují ručně umělci z Brooklinu.Toto může samozřejmě vézt k malým rozdílům u dodávaného zboží. Jsou to ale odlišnosti, které propůjčují balení vůně individualitu a jedinečnost  - jako nevoní žádná vůně na dvou lidech stejně, tak se ani žádný flakon nepodobá tomu druhému.

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • A lab on fire-L’Anonyme ou OP-1475-A - EdT
  Bez daně: 1 736Kč 2 100Kč
  Málo komponent, jistý takt a sejné množství disciplíny: Olivier Polge vyvíjí minimalistické parfémy až do roviny jisté rafinovanosti a žongluje s paradoxy. Trošku abstraktní způsob, který by se mohl skoro označit jako řemeslnné umění. Olivier si je tohoto zdánlivého protikladu dobře vědom. Zkuste je..
 • A lab on fire-Rose Rebelle Respawn - EdP
  Bez daně: 2 314Kč 2 800Kč
  Růži byly věnovány mnohé vůně ve svých rozmanitých podobách, mnohé z nich s nárokem jedinečnosti - Sophia Grojsman tuto jedinečnost s Rose Rebelle Respawn přinejmenším následovala, možná ji i předčila. Tato vůně začíná hned senzačně s břečťanem a mátou - tímto zeleným rámcem obklopené srdce z růže a..
 • A lab on fire-Sweet Dreams 2003 - EdP
  Bez daně: 1 645Kč 1 990Kč
  Stalo se…jeden italský výrobce parfémů v New York City, který vytvořil jednu ze svých nejbáječnějších kreací.., kterou ale zanechal, když šel do Paříže za novým začátkem. Sweet Dreams je óda na lepší život. Tak jako sen zachycuje tato vůně pomíjivé momenty. Je jako jeden den strávený na perfektní pl..