Tiziana Terenzi - vonná svíčka Cubic
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Tiziana Terenzi - vonná svíčka Cubic - White Fire

  • Značka: Tiziana Terenzi
  • Kód výrobku: 1841
  • Dostupnost: Objednejte s dodáním do 2-7 dnů

2 600 Kč Cena bez DPH: 2 149 Kč

Vonná svíce s vůní parfému White Fire

Vůně: ambra, bílá ambra, kapradina, led, oxygen, pižmo, santalové dřevo, zelené listy, čínský jasmín

Hmotnost: 1000 g

Doba hoření: 120 hodin

Rozměry: 10 x 10 x 13 cm

Svíčky Cubic od Tiziany Terenzi jsou vrcholem svíčkařského řemesla. Vynikají nejen kvalitou použitých materiálů, ale dokonalým ručním zpracováním. Hladké přesné stěny svíčky v kontrastu s bohatým reliéfním zdobením na přední straně je ukázkou mistrné řemeslné dovednosti.  

 

Svíčky od Tiziany Terenzi jsou vždy šperky v tomto oboru.

Jsou vyráběné patentovanou technikou tak s důrazem na maximální čistotu hoření. 

Svíčky se vyznačují vysokým podílem vonných složek až ve výši 20% (běžně se do luxusních svíček používá koncentrace 8%). Tyto aromaterapeutické svíčky při hoření uvolňují esence, které jemný prach ve vzduchu katalyzují zápornými ionty, a tím se vytváří nejen nádherně provoněné, ale i zdravější prostředí. 

Svíčky se také vyznačují velkou dobou hoření a celý objem je koncipovát tak, aby dohořely beze zbytku. Knoty jsou vyrobeny z čistého cedrového dřeva, tím je zajištěna čistota hoření, žádné saze a také není nutné odřezávat knot. Cedrové knoty také praskají jako oheň v krbu, tím svíčku nádherně oživují. 

Svíčky od Tiziany Terenzi nevytváří žádné škodlivé látky. Všechny suroviny splňují evropské normy REACH a byly oceněny známkou kvality RAL. Tiziana Terenzi používá do svíček pouze rotlinný vosk, který je 100% pročištěný a zpevněný, neobsahuje benzen ani technický toluen a odpovídá potravinářským normám.  

Svíčky jsou vyráběny v Itálii.