Roads

Zakladatelkou a kreativní osobou za značkou Roads je mladá irská podnikatelka Danielle Ryan. Její parfémy míří ke sjednocení a reflektují všechny aspekty moderní kultury. 

Trvalo více než dva roky, kdy Danielle spolupracovala se známými parfuméry, než vznikla současná ucelená kolekce parfémů. Zdrojem inspirace jí byly rozličná místa, lidé, určité momenty v historii, emoce, umění a zkušenosti.

Její parfémy jsou inspirovány novou generací.

Existuje mnoho důvodů, proč jsem chtěla vytvořit Roads, ale ten jeden byl pro mě nejvýznamnější. Chtěla jsem vytvořit uměleckou značku, která by nebyla limitována vlastní definicí, nebyla zařazená do jedné škatulky a nebyla omezená jen jednou ideou. Roads se prostě vyvíjí v interakci se zákazníky, nemají proto myšlenkové limity, mají prostě nádherný potenciál. 

Danielle Ryan

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
  • Roads - Lights - EdP
    Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
    Tato vůně je jako světlo bytí a nespoutaného optimismu. Ohňostroj nečekaně silných pocitů. Vůně mnoha tváří a úžasných nuancí. Záblesky mnoha barev prosvětlují naše myšlenky. Z našeho světa mizí šedá, teď je vše barevné! Vůně Parfém se otevírá velmi čistě a jednoduše, s tóny bergamotu&..
  • Roads - Supernova - EdP
    Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
    Je to vůně prosycená vším, je tak zářivá a plná energie, naplněná nikdy nekončícími možnostmi a očekáváními. Tato tenze prostupuje vším a vytváří unikátní atmosféru. Vůně Petitgrain, bergamot, grepfruit, květy citrónovníku a jalovec stimulují všechny smysly. Koňak, zázvor a kardamon nechávají ..